> PRACA > Kraśnik

ASYSTENTKI / ASYSTENTA WYCHOWAWCY w Kraśnik, Lubelskie sprżedam

GŁÓWNE ZADANIA: Asystent/ka wychowawcy zapewnia wsparcie Wychowawców/Rodziców SOS w pełnieniu opieki zastępczej nad 4-6 dzieci i pomaga we wszystkich obowiązkach: opiece nad dziećmi, prowadzeniu domu, przezwyciężaniu trudności szkolnych, zaspokajaniu potrzeb emocjonalnych, rozwojowych, zdrowotnych i społecznych dzieci, organizowaniu im czasu wolnego. Asystent/ka zastępuje wychowawcę SOS w razie jego nieobecności. Współpracuje z rodzinami pochodzenia dzieci i specjalistami. NASZE WYMAGANIA: wykształcenie minimum średnie; mile widziane ukończone studia wyższe na jednym z wymienionych kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub inny, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą lub studia podyplomowe w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie lub resocjalizacji. doświadczenie w bezpośredniej pracy z dziećmi i/lub opiece nad dziećmi, wysoka motywacja do pracy z dziećmi, wrażliwość na potrzeby dzieci i umiejętność reagowania na zgłaszane przez nie problemy, umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność, praktyczne umiejętności życiowe, dyspozycyjność, niekaralność. OFERUJEMY: Współpracę w oparciu o umowę zlecenie Szkolenia w obszarze opieki zastępczej oraz pracy z dziećmi i młodzieżą Superwizje zapewniające merytoryczne wsparcie w rozwoju zawodowym i regenerację Naukę języka angielskiego dla zainteresowanych Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce z siedzibą w Warszawie, Al. Wilanowska 309 A dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

Detale ogłoszenia: ASYSTENTKI / ASYSTENTA WYCHOWAWCY
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoLubelskie
Miasto:Kraśnik